Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68521
Stary 20.08.2014, 14:24
Zawsze lepiej mieć opcję wykupu, ale jeśli sprawa sprowadza się do kwestii mieć Stępińskiego lub nikogo, to nie należy wybrzydzać.
Odpowiedz cytując