Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68515
Stary 20.08.2014, 13:11
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Alan się wyrobi, ale jak złapie go kontuzja to na DP zacznie grać chyba sam Smuda, bo nie wierzę, żeby miał tam wystawić Bogusia lub Lecha od 1 minuty.
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Oj to bedziemy mowic ze przeciez w sumie i tak zadnej bramki nie strzelil i mial maly udzial w meczu. Let Footbal Win
heh he kolega pozamiatał

Co do Urygi, nieszczęście kolegi (Stjepanovicia) szczęściem Alana. Gdyby Macedończyk był zdrowy Uryga nie miałby szansy na regularną grę i jeśli w ogóle to wchodziłby tylko na ogony w mniejszym wymiarze czasowym niż to robi Zając obecnie.
Regularne występy którymi obdarzył go los do spółki ze Smudą są kapitałem nie do przecenienia w przypadku tego 20 latka…
Odpowiedz cytując