PiVoSH92 napisał(a):

|
Alan się wyrobi, ale jak złapie go kontuzja to na DP zacznie grać chyba sam Smuda, bo nie wierzę, żeby miał tam wystawić Bogusia lub Lecha od 1 minuty.
|
Przybyszewski napisał(a):

|
Oj to bedziemy mowic ze przeciez w sumie i tak zadnej bramki nie strzelil i mial maly udzial w meczu. Let Footbal Win
|
heh he kolega pozamiatał
Co do Urygi, nieszczęście kolegi (Stjepanovicia) szczęściem Alana. Gdyby Macedończyk był zdrowy Uryga nie miałby szansy na regularną grę i jeśli w ogóle to wchodziłby tylko na ogony w mniejszym wymiarze czasowym niż to robi Zając obecnie.
Regularne występy którymi obdarzył go los do spółki ze Smudą są kapitałem nie do przecenienia w przypadku tego 20 latka…