Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27987
Stary 20.08.2014, 12:29
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Przemysław Wipler wczoraj w Superstacji mówi, że prawdopodobnie we wrześniu powstanie koło poselskie KNP w obecnej kadencji Sejmu.
Zdaje się że do takiego kółka potrzeba trzech posłów. Na razie jest ich dwóch. (a może się mylę)