IncognitoTSW napisał(a):

|
Przemysław Wipler wczoraj w Superstacji mówi, że prawdopodobnie we wrześniu powstanie koło poselskie KNP w obecnej kadencji Sejmu.
|
Zdaje się że do takiego kółka potrzeba trzech posłów. Na razie jest ich dwóch. (a może się mylę)