Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68512
Stary 20.08.2014, 12:04
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Alan się wyrobi, ale jak złapie go kontuzja to na DP zacznie grać chyba sam Smuda, bo nie wierzę, żeby miał tam wystawić Bogusia lub Lecha od 1 minuty.
Ze Smudą niestety jest ten problem,że nie jest zgłoszony do rozgrywek.Moim zdaniem najlepiej będzie pozyskać uniwersalnego grajka w stylu Dudki który może zagrać jako defensywny pomocnik i obrońca bo ze stoperami również u Nas krucho.
Odpowiedz cytując