Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
68509
20.08.2014, 11:27
Wydaje sie, ze bardziej od Stepinskiego czyli napastnika potrzebny jest na gwalt defensywny pomocnik bo niewiadomo kiedy wyzdrowieje macedonczyk, a opieranie sie tylko na Alanie jest prawie jak gra w rosyjska ruletke.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo