Cóż liczę minimum na 1 pkt, co do Głowy to najlepiej żeby dostał żółtko w meczu z Bełchatowem, gdyby dostał na Pogoni to boję się pomyśleć co by robili bracia Mak z Czekajem i jego michałkami. Moim skromnym zdaniem w Szczecinie wystarczy zdobyć chociaż punkt, a z Bełchatowem i Zawiszą po prostu wygrać
