Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.08.2014, 22:35
Cóż liczę minimum na 1 pkt, co do Głowy to najlepiej żeby dostał żółtko w meczu z Bełchatowem, gdyby dostał na Pogoni to boję się pomyśleć co by robili bracia Mak z Czekajem i jego michałkami. Moim skromnym zdaniem w Szczecinie wystarczy zdobyć chociaż punkt, a z Bełchatowem i Zawiszą po prostu wygrać
Odpowiedz cytując