Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 19.08.2014, 10:04
Gwiaździsty napisał(a):
Taki wątek kibicowski. Niby mecz przyjaźni a reakcja pikników na stadionie niezbyt miła względem naszych przyjaciół z Lechii. Nie chodzi o włażenie sobie do... ale zostawiono za dużo swobody na trybunach bednarzowej gawiedzi. Ta czuje się na nim już jak gospodarz. Ich zachowanie spotkało się z zaskoczeniem w Gdańsku, co można wyczytać na portalu Lechii. Niebawem może sie okazać, ze porobią nam nowe zgody i zawrą nowe przyjaźnie.
No ale to jak to już jednak te podłe pikniki nie mają wolnej ręki na stadionie? Jeszcze nie dawno przecież kumaci mówili, że nie ma ich na stadionie i pikniki mogą robić co chcą nawet tworzyć nową Wisłę? A tu nagle zonk?

Zgody są dla grupy kumatych, którzy na stadion nie chodzą. Zresztą co takiego podłego w stosunku do Lechii było na meczu?
Odpowiedz cytując