Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
1317
19.08.2014, 00:02
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa Cupiał i tych nieprawidłowościach finansowych, o których była mowa z pół roku temu? Może ten Bednarz to wersja ugodowa z układem?
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek