Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 19.08.2014, 00:02
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa Cupiał i tych nieprawidłowościach finansowych, o których była mowa z pół roku temu? Może ten Bednarz to wersja ugodowa z układem?
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując