Temat
:
CLJ Wisła Kraków -GKS Bełchatów
Wyświetl pojedynczy post
Robson30
Junior Member
Od: 05.2014
Skąd: Kraków
Offline
#
1
18.08.2014, 22:15. CLJ Wisła Kraków -GKS Bełchatów
Zakładam temat odnośnie tego meczu z udziałem publiczności.Czy macie jakieś informacje?
Robson30
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson30
Znajdź inne posty napisane przez Robson30