|
Stilic ma kontrakt do końca sezonu, więc trochę więcej niż kilka miesięcy. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli będzie w takiej formie to na pewno z łatwością znajdzie lepszego pracodawcę i w czerwcu niestety go pożegnamy. I żadna szybkość ruchów transferowych tutaj nie pomoże.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|