Temat
:
[5 kolejka] MECZ PRZYJAŹNI, niedziela 17 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
cox
Member
Od: 02.2007
Offline
#
103
18.08.2014, 14:17
Bóg Trybun (objawion)
napisał(a):
troszkę więcej meczów na Wiśle oglądnąłem niż ty HAHÓW wstawiłeś
był las, nie było was - będzie las, nie będzie was
Oj obawiam się, że nie ale to w tej dyskusji jest bez znaczenia
cox
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cox
Znajdź inne posty napisane przez cox