cox napisał(a):

błędy błędami, ale wkręcanie komuś swojej wizji świata (ja wiem, co ty myślisz) to jakaś kulturalna rozrywka?
od wczoraj 3 razy dowiedziałem się, że mnie "szlak" trafia

muszę chyba być zdruzgotany, skoro tak mówisz. Wszyscy u Wiślaków byli wczoraj zdruzgotani. Niekończąca się stypa.