Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.08.2014, 14:02
cox napisał(a):Wyświetl post
przepraszam za błędy
błędy błędami, ale wkręcanie komuś swojej wizji świata (ja wiem, co ty myślisz) to jakaś kulturalna rozrywka?

od wczoraj 3 razy dowiedziałem się, że mnie "szlak" trafia muszę chyba być zdruzgotany, skoro tak mówisz. Wszyscy u Wiślaków byli wczoraj zdruzgotani. Niekończąca się stypa.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując