domin_czyzyny napisał(a):

|
mięchem to jesteście Wy, ale legijnej gnidy warszawskiej. Służcie mu dalej - > Jacek "Legię kocham" Bednarz będzie zadowolony.
|
hmmm bez mojego i Twojego udziału na meczach Wisła była jest i będzie a to ze kupiłem karnet to w moim przypadku jedyna pomoc dla tego Klubu na jaka mnie stać
i jestem z tego dumny nie chodze dlaJacka Bednarza na mecze tylko dla WISŁY KRAKÓW