Wyświetl pojedynczy post
cox
Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.08.2014, 13:54
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
mięchem to jesteście Wy, ale legijnej gnidy warszawskiej. Służcie mu dalej - > Jacek "Legię kocham" Bednarz będzie zadowolony.
hmmm bez mojego i Twojego udziału na meczach Wisła była jest i będzie a to ze kupiłem karnet to w moim przypadku jedyna pomoc dla tego Klubu na jaka mnie stać

i jestem z tego dumny nie chodze dlaJacka Bednarza na mecze tylko dla WISŁY KRAKÓW
Odpowiedz cytując