Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.08.2014, 13:43
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
spokojnie system sprzedaży internetowej pewnie niedługo ruszy, a dodatkowo przyjadą "słoiki" to i frekwencja może nieznacznie wzrosnąć albo będzie oscylować cały czas w okolicach 5-6 tyś. Jak widać RN to pasuje. Ta, jak to nazwałeś "gnida legijna" zapewne odejdzie, ale w momencie jak mu się skończy kontrakt a nie dzięki bojkotowi. Summa Summarum do zobaczenia w I Kwartale 2015 roku.
pożyjemy, zobaczymy. Będzie brakować kaski, nie będzie wpływów z dnia meczowego, to i RN zmieni zdanie.
Narazie jeszcze jakoś to wygląda, ale rozdawać biletów za darmo nie da się w nieskończoność.

Czy legijna gnida wypełni kontrakt ? To się jeszcze okaże, ja nie jestem tego taki pewien.

aha i dlaczego nie podpisujesz się Jacek B. ? - byłoby uczciwiej.
Odpowiedz cytując