Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.08.2014, 11:42
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
A ja sobie poczekam na frekwencje, gdy już będzie jesień... będzie zimno, będzie deszcz padał.. ile wtedy tych wiernych kibiców Bednarza za darmochę pojawi się na meczu
Wystarczy poczekać na następny mecz z Bełchatowem. A jesienią to już tylko wiatr będzie hulał po pustych sektorach.
Odpowiedz cytując