jaszczur90 napisał(a):

|
A ja sobie poczekam na frekwencje, gdy już będzie jesień... będzie zimno, będzie deszcz padał.. ile wtedy tych wiernych kibiców Bednarza za darmochę pojawi się na meczu
|
Wystarczy poczekać na następny mecz z Bełchatowem. A jesienią to już tylko wiatr będzie hulał po pustych sektorach.