Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#829
Stary 18.08.2014, 10:25
Greg91 napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, nie dziwne. Niektóre kanały potrzebują większej jakości sygnału niż inne, szczególnie się to tyczy kanałów w HD, więc jeśli antena źle odbiera to kanały, które potrzebują mniejszej siły sygnału mogą odbierać, a te które większą siłę już nie.

W dodatku kanały są "leca" z roznych transponderów. Często zdarza sie tak ze przy ustawieniu anteny, można ustawic tak, ze sygnał z niektorych jest za slaby. Trzeba bardzo lekko pomanewrowac antena
Odpowiedz cytując