|
Po każdym tak dobrym meczu entuzjazm i optymizm wzrasta. Pojawiają się domysły, że z taką grą moglibyśmy walczyć o mistrza, o puchary, ale ta nieszczęsna krótka ławka...
Fajnie, że zdobyliśmy dziś 3 pkt po dobrym meczu, który chciało się oglądać. Nie była to katorga dla oczu, a dobry football.
Jestem pod wrażeniem gry Sadloka. Kurde brakowało w Wiśle takiego bocznego obrońcy, który ma ciąg na bramkę. Ofensywnie grający obrońca to skarb!
I jeszcze na koniec dwa słowa o Stiliciu. Facetowi się dziś bardzo chciało!!! Było to widoczne praktycznie od początku spotkania. Podobała mi się ta sportowa złość i ambicja. Ostatecznie rozegrał fenomenalny mecz i zdobył dwie bramki. Szacunek!
|