Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu.
Trzeci z kolei mecz na poziomie mistrzowskiej drużyny.
Szkoda, że ławka krótka. Poza tym nie możemy grać tak cały sezon bo byśmy tą ligę w pył roznieśli
W końcu przyjdą chudsze czasy albo ławki braknie (najpewniej jedno powiązane jest z drugim) ale nie ma co narzekać, tylko trzeba się cieszyć ze świetnej gry naszej drużyny. Wreszcie stwarzamy ponad 5 sytuacji bramkowych na mecz, w zeszłym sezonie były 2-3, dwa sezonu temu 1 czasem 0. Pod względem stylu gry widać rękę Smudy jednak - wiele można mu zarzucić - ale przynajmniej gramy ładnie dla oka i piłką, czego mi bardzo długo w Wiśle brakowało. Brawo.
Sadlok - najlepszy transfer od czasu (?)
Pierwsze koty za płoty, ale to co ten chłopak pokazuje od początku sezonu to totalne profesorstwo.