Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.08.2014, 21:30
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
... okaże się że i bez małp cyrk może się dalej kręcić
Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.

Smuda znów robi wynik ponad stan, znowu bez ławki rezerwowych. Piszcie o nim co chcecie, ale porównując to co osiągnął on z tym, co wystrugał na przykład taki Probierz...
Ale przyjdą kartki, kontuzje, Czekaj zacznie odpierdalać szoł i będzie wielkie zdziwienie, że nie ma mistrzostwa ani pucharów na koniec.

Stilić - co znaczy jeden taki zawodnik, któremu piłka nie przeszkadza... W naszej lidze to jest koleś, który - jak ma dzień - sam wygrywa mecze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując