Matejas_ napisał(a):

... okaże się że i bez małp cyrk może się dalej kręcić
|
Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.
Smuda znów robi wynik ponad stan, znowu bez ławki rezerwowych. Piszcie o nim co chcecie, ale porównując to co osiągnął on z tym, co wystrugał na przykład taki Probierz...
Ale przyjdą kartki, kontuzje, Czekaj zacznie odpierdalać szoł i będzie wielkie zdziwienie, że nie ma mistrzostwa ani pucharów na koniec.
Stilić - co znaczy jeden taki zawodnik, któremu piłka nie przeszkadza... W naszej lidze to jest koleś, który - jak ma dzień - sam wygrywa mecze.