Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68506
Stary 17.08.2014, 20:59
syryls napisał(a):Wyświetl post
Chłopak całe życie gra w ataku, w juniorach dostawał piłkę na 20 metrze i nie .......ił się tylko szukał strzału, dać mu w nastepnym meczu 45 minut za Brożka jeśli znów zawiedzie
Dokładnie. Ktoś słyszał żeby wiele asystował? Nie, za to strzelał dużo bramek. On dostawał piłkę w okolicach pola karnego i ładował. Tutaj tej możliwości nie ma.

Totalnie nie trafia do mnie argument o wysokich i silnych środkowych obrońcach. Myślę, że, pomijając skalę, do Frankowskiego czy Messiego też nie trafia, nigdy nie trafiał. Tak samo on powinien dostać szansę na swojej nominalnej pozycji.
Odpowiedz cytując