syryls napisał(a):

|
Chłopak całe życie gra w ataku, w juniorach dostawał piłkę na 20 metrze i nie .......ił się tylko szukał strzału, dać mu w nastepnym meczu 45 minut za Brożka jeśli znów zawiedzie
|
Dokładnie. Ktoś słyszał żeby wiele asystował? Nie, za to strzelał dużo bramek. On dostawał piłkę w okolicach pola karnego i ładował. Tutaj tej możliwości nie ma.
Totalnie nie trafia do mnie argument o wysokich i silnych środkowych obrońcach. Myślę, że, pomijając skalę, do Frankowskiego czy Messiego też nie trafia, nigdy nie trafiał. Tak samo on powinien dostać szansę na swojej nominalnej pozycji.