Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68505
Stary 17.08.2014, 20:56
forthy napisał(a):Wyświetl post
Też jestem fanem jego talentu, ale dotychczas gra bardzo słabo. W kolejny meczu zawalił przynajmniej dwie dobrze zapowiadające się akcje, a od siebie drużynie nie dał właściwie nic. A obecnie tym bardziej nie widzę go na środku ataku. Przy wspominaniu Franka, do którego Zająca dzieli kilka klasa warto pamiętać, że Wisła grała wtedy innym stylem gry (wyróżniające się szybkie skrzydła, system 4-4-2).
Gdy Franek wchodził do drużyny nie graliśmy 4-4-2
Odpowiedz cytując