Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 17.08.2014, 20:16
Wolałbym mimo wszystko zwyciestwo w Poznaniu niż na odwrót z Piastem Zaczynamy podobnie jak w tamtym roku, zobaczymy ile starczy sił oraz (odpukac) kartki, kontuzje.
Odpowiedz cytując