Temat
:
[5 kolejka] MECZ PRZYJAŹNI, niedziela 17 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
49
17.08.2014, 20:16
Wolałbym mimo wszystko zwyciestwo w Poznaniu niż na odwrót z Piastem
Zaczynamy podobnie jak w tamtym roku, zobaczymy ile starczy sił oraz (odpukac) kartki, kontuzje.
kpn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kpn
Znajdź inne posty napisane przez kpn