Temat
:
[5 kolejka] MECZ PRZYJAŹNI, niedziela 17 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Zelari
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
40
17.08.2014, 19:10
Niech wynik nas nie zmyli, w defensywie to wyglądało fatalnie, ile razy Lechia wychodziła większą ilością zawodników niż my? Gdyby nie ich nieporadność oraz bloki Arka mogło się to skończyć fatalnie. Bardziej ogarnięty zespół na pewno to wykorzysta.
Zelari
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zelari
Znajdź inne posty napisane przez Zelari