Wyświetl pojedynczy post
Zelari
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 17.08.2014, 19:10
Niech wynik nas nie zmyli, w defensywie to wyglądało fatalnie, ile razy Lechia wychodziła większą ilością zawodników niż my? Gdyby nie ich nieporadność oraz bloki Arka mogło się to skończyć fatalnie. Bardziej ogarnięty zespół na pewno to wykorzysta.
Odpowiedz cytując