mocny rywal ? Rywal z moncymi nazwiskami na papierze owszem, ale czy mocny rywal ? póki co Lechia to zlepek indywidualości które nie są ze soba zgrane. Dodatkowo dzis brakuje Wiśni, wiec zostaja w ofensywie skazani na Pawłowskiego i Makuszewskiego. W ataku tak samo nędza, dzis pewnie debiut Aleksica ktorego nawet zsyłano do rezerw.
Nie wyobrażam sobie innego wyniku niz wygrana

To nie jest Lechia Moniza tylko jakiegoś Machado który póki co nie przekonal mnie ze jest trenerem przez duże T