Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 17.08.2014, 12:04
mocny rywal ? Rywal z moncymi nazwiskami na papierze owszem, ale czy mocny rywal ? póki co Lechia to zlepek indywidualości które nie są ze soba zgrane. Dodatkowo dzis brakuje Wiśni, wiec zostaja w ofensywie skazani na Pawłowskiego i Makuszewskiego. W ataku tak samo nędza, dzis pewnie debiut Aleksica ktorego nawet zsyłano do rezerw.
Nie wyobrażam sobie innego wyniku niz wygrana To nie jest Lechia Moniza tylko jakiegoś Machado który póki co nie przekonal mnie ze jest trenerem przez duże T
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując