No i po co kolejny raz robia z siebie blaznow jak nikt na wyjazdy nie jeździ....
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._w_szczecinie/
PS.
I taka jedna rzecz....
Nie kupujcie biletow czy karnetow!!
Leccie do warzywniaka ,Pani Krysia ma je na pewno za friko....