sprawa jest prosta , nie ma nic nadzwyczajnego że jest to posiedzenie pilne, dotyczy tylko i wyłącznie wyimaginowanych żądań warszawiaczków,aby CAS (teraz uwaga, to jest dobry żart) zawiesiła walkowera,nie ma żadnego uzasadnienia takiej decyzji, regulamin jest prosty i w tym przypadku kara jest jedna , jedyna WALKOWER, warszawiaczki chciały aby uefa zgodziła się na przyśpieszoną ścieżkę dotyczącą całej procedury przyznawania walkowera czyli wszystkie kruczki prawne które przewinęły się w I iII instancji, uefa nie wyraziła zgody bo logicznie pomyślała że jest za mało czasu na takie szczegółowe roztrząsanie sprawy, warszawiaczkom zostałą jedna jedyna furtka czyli to co zrobili,teraz CAS popatrzy na regulamin w którym jak wół stoi walkower i wyśle frajerów na drzewo,CAS nie interesuje nic innego poza suchym prawem, prezesiki frajerskiej drużyny dalej urabiają swoich kibiców żeby wyjść z twarzą, nie chcą dopuścić aby gniew obrócił sie przeciwko nim, sprawa jest stuprocentowo przegrana ale po tych wszystkich odwołaniach koralik z tym drugim robią za warszawskich bohaterów,część kibiców nie dała się zwieść i żąda dymisji frajerów, ale są w mniejszości , pozostali zostali elegancko urobieni przy pomocy mendiów które klakierują przegranej sprawie