Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8613
Stary 16.08.2014, 09:07
bofff napisał(a):Wyświetl post
wtf? kompleksy czy zazdrość?
jest szansa to się odwołują
kara niewspólmierna do przewinienia
jakiś małolat ostatnio został zatrzymany za niedopaloną lufkę i grozi mu 3 lata
lepsze prównanie
ogarnijcie się z hejtami bo z fajnego forum robi się ..........nie Legia beeee

Za to przewinienie kara jest tylko jednak - WALKOWER. Tak ciężko to do jasnej cholery zrozumieć. Jeżeli takich prostych spraw nie potrafią dopilnować to jest tylko i wyłącznie ich wina za co spotkała ich kara - jedyna przewidywana za taki występek, bez znaczenia czy przebywał na boisku 3 minuty czy 90. On w ogóle nie powinien znaleźć się na ławce rezerwowych.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując