bofff napisał(a):

wtf? kompleksy czy zazdrość?
jest szansa to się odwołują
kara niewspólmierna do przewinienia
jakiś małolat ostatnio został zatrzymany za niedopaloną lufkę i grozi mu 3 lata
lepsze prównanie
ogarnijcie się z hejtami bo z fajnego forum robi się ..........nie Legia beeee
|
Za to przewinienie kara jest tylko jednak -
WALKOWER. Tak ciężko to do jasnej cholery zrozumieć. Jeżeli takich prostych spraw nie potrafią dopilnować to jest tylko i wyłącznie ich wina za co spotkała ich kara -
jedyna przewidywana za taki występek, bez znaczenia czy przebywał na boisku 3 minuty czy 90. On w ogóle nie powinien znaleźć się na ławce rezerwowych.