Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
8603
15.08.2014, 21:21
Wojtas
napisał(a):
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w poniedziałek zajmie się sprawą Legii Warszawa
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...warszawa/w51cp
dlaczego pilne posiedzenie..
ktos ogarniety moze napisac na ile mozebyc tak ze Legii to odwolanie uznają
bo to jest juz ostateczna instancja...
Mogą nawet to posiedzenie dzisiaj zacząc wątpie aby skończyli przed wrześniem, podobno jak rugbysta odwoływał się u nich to w grudniui dostał ponad 40 stronicowe uzasadnienie
.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls