Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w poniedziałek zajmie się sprawą Legii Warszawa
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...warszawa/w51cp
dlaczego pilne posiedzenie..
ktos ogarniety moze napisac na ile mozebyc tak ze Legii to odwolanie uznają

bo to jest juz ostateczna instancja...