Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8597
Stary 15.08.2014, 19:44
Raczej Ty dales wlasnie popis prostactwa. Zreszta nie pierwszy raz

Szerokie rozstawianie nog, ani eurow.......e to nie jest raczej domena Legii, a innych polskich klubow, więc to nasze pseudo zebranie, ktore w tej sytuacji uwazam za jedyne mozliwe wyjscie z twarza z obecnej sytuacji to mala przewina. Za ITI bysmy mieli spuszczone noski i siedzenie Miklasa pod stolem
Ostatnio edytowane przez emj10 : 15.08.2014 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując