Raczej Ty dales wlasnie popis prostactwa. Zreszta nie pierwszy raz
Szerokie rozstawianie nog, ani eurow.......e to nie jest raczej domena Legii, a innych polskich klubow, więc to nasze pseudo zebranie, ktore w tej sytuacji uwazam za jedyne mozliwe wyjscie z twarza z obecnej sytuacji to mala przewina. Za ITI bysmy mieli spuszczone noski i siedzenie Miklasa pod stolem
