|
Szokuje mnie to, że nie ma informacji o rozmowach. Przecież po to powołali Czerwińskiego. Tak po prawdzie to myślałem, że sie uda do meczu z Lechią.
A co do voucherów, jeśli to prawda to jest sprawa straszna po czymś takim bardzo trudno ludziiom wytłumaczyc, że muszą płacić
|