|
Nie grozi nam przypływ Januszów, bo nasza liga jest bardzo słaba. Do tego ma beznadziejną opinię i kiepski PR, chyba nawet gorszy niż na to zasługuje. Janusze wolą oglądać przed TV mecze Realu, Barcy, o ile interesują się piłką. Pozostałe Janusze oglądają "Stocha", siatkówkę itp. Dlatego nie ma co liczyć na nagły wzrost frekwencji. Taki kibic może przyjść raz, z ciekawości. Jak zobaczy Jankowskiego, który nie trafia w pustą bramkę, albo zwody Boguskiego to już więcej nie wróci. A właśnie ludzie, którzy obecnie nie są mile widziani na stadionie przychodzili jak byliśmy w 2 lidze, przychodzili jak zdobywaliśmy tytuły i graliśmy o LM, przychodzili też jak przegrywaliśmy z Podbeskidziem. Każda firma, która coś produkuje, lub świadczy usługi ustala sobie do jakich odbiorców chce trafić z ofertą. Obecne działa JB można porównać do reklamowania prezerwatyw w domach starców, gdzie średnia wieku wynosi 80 lat. Ni jak nie będzie z tego kasy, bo nie jest to potencjalny konsument.
|