|
Nic nie znaczyli, nie znaczą i znaczyć nie będą. Mają teraz swoje pięć minut które pozwala im zbliżyć się do gniazda i popstrykać foteczki na facebooka. Mam nadzieję że my dalej będziemy iść właściwą ścieżką i wrócimy jeszcze silniejsi,a obecni wielcy fani znikną w grupie januszy która jest im właściwa.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|