tofik napisał(a):

|
Aktobe spuści Legi manto tak czuję.Tłumaczyć się będą zamieszaniem z UEFA i tym podobnymi bzdetami.
|
Wolałbym jednak, żeby przeszli. Wtedy będą zajęci w.......ami w LE, a w lidzę może poluzują. Ale nawet jeśli odpadną to też się uśmiechnę.