Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8594
Stary 15.08.2014, 14:06
tofik napisał(a):Wyświetl post
Aktobe spuści Legi manto tak czuję.Tłumaczyć się będą zamieszaniem z UEFA i tym podobnymi bzdetami.
Wolałbym jednak, żeby przeszli. Wtedy będą zajęci w.......ami w LE, a w lidzę może poluzują. Ale nawet jeśli odpadną to też się uśmiechnę.
Odpowiedz cytując