Oj Emi,Emi straszysz wojną jak Żyrinowski.
I co by mieli w POlsce niszczyć ? Te wyludnione miasta gdzie w blokowiskach przeważają emeryci, bezrobotni i renciści? A może zbombardować "nasze" obiekty przemysłowe

? Niestety jedyne obiekty przemysłowe jakie pozostały w POlsce to Auchan, Carrefour, Leroy Merlin,Kaufland, Tesco,Lidl,Praktiker,Castorama itd...
A ich atakować nie wolno, bo Makrela sie oburzy