Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27983
Stary 15.08.2014, 12:47
Oj Emi,Emi straszysz wojną jak Żyrinowski.

I co by mieli w POlsce niszczyć ? Te wyludnione miasta gdzie w blokowiskach przeważają emeryci, bezrobotni i renciści? A może zbombardować "nasze" obiekty przemysłowe? Niestety jedyne obiekty przemysłowe jakie pozostały w POlsce to Auchan, Carrefour, Leroy Merlin,Kaufland, Tesco,Lidl,Praktiker,Castorama itd...
A ich atakować nie wolno, bo Makrela sie oburzy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.08.2014 o godz. 14:21.