Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7538
Stary 15.08.2014, 12:20
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę uważasz, że na Legii będzie zaledwie 5 tysięcy ludzi, zwłaszcza po tym medialnym .......niku z ostatnich dni? Pomijając, że zapewne kibice samej Legii się tu zjadą, to wysyp Januszy będzie równie duży, jak zawsze na meczach z Legią, zatem ja osobiście będę BARDZO zaskoczony, jeśli na meczu będzie mniej niż 18-20 tys.
Nie wierzę w to, że przyjdzie tylu ludzi. Legia pewnie zachowa się jak Ruch i nie przyjedzie. Ci którzy nie chodzą teraz, nie pójdą na mecz. Choć osobiście mogę się wybrać na któryś mecz mimo bojkotu, ale to już sprawa osobista, a nie chęć oglądania Legii. I wątpię, żeby nagle zebrało się tylu Januszów .
Odpowiedz cytując