7 kotów napisał(a):

Prawdziwa ludzka Stonoga
Jeśli jesteśmy we frywolnym tonie to jeszcze coś na rozluźnienie.
Mój dzisiejszy sen. Budzę się wcześnie rano w COS Cetniewo we Władku. Spoglądam na horyzont, a tam płynie pełno dużych statków (deja vu z pewnej nadmorskiej nocy). Za moment rozlegają się strzały i wszędzie unosi się pełno dymu. Na koniec taki pojazd nawiedza nabrzeże i sen się urywa
PS. To znak, że trzeba inwestować w marynarkę!