Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7537
Stary 15.08.2014, 11:40
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Bednarz odejdzie to wracamy na stadion i zwiększają się wpływy z biletów. Weźmy pod lupę sam mecz z Legią. Myślę, że przyjdzie przynajmniej 25 tys. ludzi. Frekwencja będzie wyższa o 20 tys. Są bilety tańsze i droższe, ulgowe, niech więc średnia cena biletu wśród ludzi, którzy wrócą wyniesie 20 zł. Na tym jednym meczu zysk z braku Bednarza wyniesie min. 400 tys, co pozwoli zapłacić mu odszkodowanie. A to tylko jeden mecz..
Naprawdę uważasz, że na Legii będzie zaledwie 5 tysięcy ludzi, zwłaszcza po tym medialnym .......niku z ostatnich dni? Pomijając, że zapewne kibice samej Legii się tu zjadą, to wysyp Januszy będzie równie duży, jak zawsze na meczach z Legią, zatem ja osobiście będę BARDZO zaskoczony, jeśli na meczu będzie mniej niż 18-20 tys.
Odpowiedz cytując