Wyświetl pojedynczy post
Scucc
Junior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8585
Stary 15.08.2014, 08:11
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Wybudziłeś ich z pięknego snu
Legia jest sama sobie winna. Uwalona w imię zasad. Ponieważ we współczesnym świecie przepisów, chociażby najgłupszych, należy przestrzegać. Rules are rules. A teraz czytam, że czynione są starania, żeby CAS zajął się sprawą już w poniedziałek, bo przecież argumenty UEFA są słabe, linia obrony Legii perfekcyjnie nakreślona przez szwajcarskich prawników (tak tak, tych od Suareza). Oni naprawdę sądzą, że cały świat będzie skakał na uszach i myślał jak pomóc biednej Legii, bo przecież jawnie przekręcono ją, i to jeszcze w majestacie prawa. No ja rozumiem, że Leśny jest prawnikiem i musi wyczerpać procedurę odwoławczą, ale dlaczego pozwala, żeby nakręcono ludzi, że coś z tego będzie? Bo jaki wyrok wyda CAS, to mogę od razu powiedzieć: regulamin został złamany i wynik słusznie zmieniony, ponieważ przepis przewiduje tylko jedną karę: walkower.
Odpowiedz cytując