Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8584
Stary 14.08.2014, 23:23
Tak się zastanawiam, gdzie jest dno jeśli chodzi o polską piłkę. Wydaje się, że już gorzej być nie może - a tu zonk, jednak można upaść jeszcze niżej. Raz kompromitują się piłkarze i trenerzy, innym razem działacze czy to klubowi czy z PZPN. Masakra. Ubaw po pachy z tą wtopą Legii, w takiej fazie rozgrywek dać ciała to naprawdę trzeba mieć talent. Martwi jedynie fakt, że w ten sposób stopień kompromitacji polskiego (podobno profesjonalnego) futbolu osiągnął kolejny poziom. I pewno niedługo ciąg dalszy nastąpi.

Ale jak powszechnie wiadomo podobno największy problem polskiej piłki stanowią ci wstrętni kibice...
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 14.08.2014 o godz. 23:38.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując