Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8578
Stary 14.08.2014, 21:21
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Cały ten legijny kabaret jest żałosny i im dłużej trwa, tym bardziej kompromituje klub oraz jego kibiców-płaczków-hipokrytów.

Legia frajersko doprowadziła do całej tej sytuacji, ale ostatecznie klub powinien zachować się z honorem i oczywiście skorzystać z prawa do odwołania się, wykorzystać prawne możliwe opcje do odwrócenia decyzji UEFA, ale bez całej tej płaczliwej medialnej otoczki, jaką nas wszystkich katują i bez tego żałosnego, po prostu karygodnego jęczenia.

Na początku cała sytuacja mnie bawiła (tyle było ględzenia o profesjonalizmie ekipy Leśnego, a tu taka mega-wpadka), ale już od dłuższego czasu czuję mocne zażenowanie i wku*wienie. Cholera, niechże już skończą ten żałosny cyrk, niech się już nie kompromitują.
O, trafiasz w punkt iwko_wks_ts_bks:
Gdyby do tego dodać jeszcze to świętokrówstwo w postaci transmisji w TVP wyłącznie dwumeczu Legii (bo przecież Ruch to niemiecki klub?) to można odnieść wrażenie, iż w Warszawie po prostu powinni jeszcze opuścić flagi do połowy i ogłosić żałobę narodową. Dobrze, że są jeszcze w tym potoku debili tacy ludzie jak Laskowski i Kołodziejczyk, którzy z rozsądkiem się wypowiadają, obwiniając wyłącznie Legię za frajerstwo i nieudolność.
Odpowiedz cytując