Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8559
Stary 14.08.2014, 14:18
najlepsze kawałki są na stronce klubu z warszawy, króluje fuck uefa, a jeszcze wczoraj tak wierzyli, tacy byli grzeczni, ułożeni, nie załapali że dwóch prezesików gra na czas żeby się chociaż trochę wybielić, czytałem jak pisali zachwyceni "mamy wspaniały zarząd" itd, gówno nie wspaniały , dotarło do was? tych dwóch swoim zarządzaniem do tego doprowadziło, nie Celtic, nie Uefa, zrozumieliście już?, czy dalej będziecie fakować Celtic czy Uefa?
Odpowiedz cytując