Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 14.08.2014, 13:56
no to Franze, Jacki i nne przypadkowe osoby w tym klubie odetchneli z ulga ...Franz : przynajmniej nie odpadne z nizsza liga i obciachu nie bedzie, Jacek : jeden meczyk i z glowy, przynajmniej na transporcie zaoszczedze bo tu sie liczy moja wyplata i zmasakrowanie tego klubu na kazdej mozliwej plaszczyznie
Odpowiedz cytując