Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7508
Stary 14.08.2014, 11:23
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...478,1,727.html


No i tam w PS nie jest nic napisane....Więc możecie przestać pisać dyrdymały i rzucić światło na sytuację.

Czy gracie wiem ale nie powiem?
Odpowiedz cytując