Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7503
Stary 14.08.2014, 11:08
Chwila. Przegląd pisze że kasa za premię poszła z klubu do Akademii.

Też niewiarygodne źródło, czy coś? Bo nie ogarniam czemu na stronie SKWK parę godzin po opublikowaniu tej informacji, pojawia się tekst gdzie są pieniądze za premię?
Odpowiedz cytując