Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.
Offline
#
7503
14.08.2014, 11:08
Chwila. Przegląd pisze że kasa za premię poszła z klubu do Akademii.
Też niewiarygodne źródło, czy coś? Bo nie ogarniam czemu na stronie SKWK parę godzin po opublikowaniu tej informacji, pojawia się tekst gdzie są pieniądze za premię?
Sevi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sevi
Znajdź inne posty napisane przez Sevi