Kocur napisał(a):

|
Pytanie jaka jest kara za zerwanie kontraktu i wywalenie UFY razem z łysym i innymi.
|
63.5 Kg napisał(a):

Podejrzewam ze niesamowicie wysoka...
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...
Kto się zgodzil na podpisanie umowy na 10(!!!) lat.....
|
Kto? Na logike, RN się zgodziła. Czyli nie Bednarz a
Pilch, Czerwiński(!) we własnej osobie czyli Cupiał.

Moim zdaniem okres też jest odpowiedni - nie jest to abonament telefoniczny tylko umowa współpracy. Dwa -
wcale nie musi byc zapisanej kary - tego bez wglądu do umowy nei stwierdzimy. Ale żeby nie być gołosłownym, zacytuje zdanie:
Cytat:
|
Umowa zawiera pewne klauzule bezpieczeństwa dla obu stron, w wyniku których, gdyby okazało się, że dla któregoś z partnerów nie jest to korzystne, może umowę skrócić.
|
JB
Karherop napisał(a):

|
Niemniej jednak duży plus dla skwk za ten list. Pytanie oczywiście na ile to realne.
|
Nie jest. Wystarczy że przekminisz na co kibice chętniej dadza - na muzeum czy odprawe dla JB? 300 tysięcy to tyle ile rocznie SKWK mialóby z biletów w projekcie 'złotówki', gdzie otwarcie mówią iż taka kwota, jesli chodzi o zebranie do puszek, jest nierealna. Myślenie życzeniowe, przynajmniej na obecnym etapie.
----------------
Edit: Nowe 'bilety' ruszyły ;>
https://bilety.wisla.krakow.pl/
choć ponoć nie wszytko jeszcze gotowe:
https://bilety.wisla.krakow.pl/CzyJestWszystkoSkonczone