|
Jedynie co ja bym zarzucił skwk to kompletne zapatrzenie w Bednarza. My wszystko rozumiemy, ale inni ludzie nie gdyż cały artykuł to najeżdżanie na 3 osoby : Bednarz, Pilch i Pawełczyk(czy jak mu tam). Potem dziwota, że niektóre ''mózgi'' mówią o SKWK banda dzieciaków itd.
Pomysł jednak całkiem fajny i wzywa do przemyśleń. Sam jestem skłonny rzucić trochę grosza, bo ta sytuacja mnie i zapewne was kosztuje dużo nerwów.
|