wiesniak84 napisał(a):

|
Matole jak bys sie zaznajomil z tematem to bys wiedzial dlaczego do Cupiala nie "dochodza" pewne wiesci.
|
Weź mnie nie rozsmieszaj. Co on dziecko jest? Ubezwlasnowolniony? Siedzi w zakładzie bez klamek i nie ma dostępu do świata? Nie interesuje się co się dzieje w klubie który tak ponoć kocha? Czasami mam wrażenie ze wy go macie za idiote, od którego nic nie zależy, wszystkiemu winni doradcy i wszyscy w koło tylko nie on.
PS. Mam nadzieje ze admin w końcu zareaguje na te twoje i twoich kolezkow odzywki obrażajace innych bo chlew tu zrobiliście.