63.5 Kg napisał(a):

Podejrzewam ze niesamowicie wysoka...
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...
Kto się zgodzil na podpisanie umowy na 10(!!!) lat.....
|
oczywiście zachowując wszelkie proporcje, przypomina to postepowanie rządu SLD, który podpisał tajny aneks ze STALEXPORTEM dotyczącym autostrady A4,