Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 14.08.2014, 09:31
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam ze niesamowicie wysoka...
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...
Kto się zgodzil na podpisanie umowy na 10(!!!) lat.....
oczywiście zachowując wszelkie proporcje, przypomina to postepowanie rządu SLD, który podpisał tajny aneks ze STALEXPORTEM dotyczącym autostrady A4,
Odpowiedz cytując