Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68488
Stary 14.08.2014, 01:09
a w Wiśle dostanie ? U nas grać mogą wyłącznie juniorzy na pseudo profesjonalnych kontraktach i zarobkach albo doświadczeni zawodnicy, którzy swoje już zarobili za granicą i nie stawiają wygórowanych warunków finansowych.
Odpowiedz cytując